Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > Příslušenství k televizorům >

D-clean Roztok na plasty bez alkoholu (250 ml)

D-clean Roztok na plasty bez alkoholu (250 ml)

Cena produktu D-clean Roztok na plasty bez alkoholu (250 ml) není známa.

 

Popis produktu D-clean Roztok na plasty bez alkoholu (250 ml): Antistatický čisticí roztok na pravidelnou údržbu plastových částí počítačů s desinfekčními účinky. Roztok nastříkejte na hydraspunovou utěrku a přetřete čištěnou plochu. Uvolněnou nečistotu otřet...  Více informací


D-clean Roztok na plasty bez alkoholu (250 ml) - popis

Antistatický čisticí roztok na pravidelnou údržbu plastových částí počítačů s desinfekčními účinky. Roztok nastříkejte na hydraspunovou utěrku a přetřete čištěnou plochu. Uvolněnou nečistotu otřete mikroaktivní utěrkou Clenium. Účinně odstraňuje prachové částice, mastný povlak a usazeniny nikotinu, neutralizuje antistatický náboj. Úporné nečistoty odstraníte opakovaným čištěním. Roztok je nehořlavý a biologicky odbouratelný. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte s týdenní frekvencí.

Výrobce D-clean
Druh příslušenství Čištění

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-clean Roztok na plasty bez alkoholu (250 ml) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Dálkové ovladače, Přenosné televize.