DICOTA Brilliant Gel II

Cena produktu DICOTA Brilliant Gel II není známa.

 

Popis produktu DICOTA Brilliant Gel II: čistící sada pro čištění obrazovek LCD monitorů, televizorů, PDA, notebooků, mobilních telefonů Specifikace Příslušenství pro notebooky DICOTA Brilliant Gel II (Z20708Z) černý Materiál: umělá hmot...  Více informací


DICOTA Brilliant Gel II - popis

čistící sada pro čištění obrazovek LCD monitorů, televizorů, PDA, notebooků, mobilních telefonů Specifikace Příslušenství pro notebooky DICOTA Brilliant Gel II (Z20708Z) černý Materiál: umělá hmota Hmotnost: 0.03 kg / 0.07 lbs Rozměry: 112 x 30 x 10 mm / 4.4 x 1.2 x 0.4 inch Praktická čistící sada Briliant Gell II je dokonalá pro čištění a udržování Vašich monitorů a ostatních displejů ( LCD, TFT, PDA, notebooků, mobilních telefonů apod..) Brilliant Gel II je především šetrný a jednoduše se používá. Díky speciálnímu složení nekape a skvěle se s ním zachází. Díky důmyslnému designu se dá lahvička znovu naplnit a čistící část je s ní spojená, takže s ní můžete jednoduše manipulovat. Čistá obrazovka kdekoliv a kdykoliv potřebujete! Jednoduše naneste tekutinu na požadovaný povrch a setřete přiloženou „stěrkou".

Výrobce Dicota

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DICOTA Brilliant Gel II užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Dálkové ovladače, Držáky k televizím.