HITACHI HAV115HM

Cena produktu HITACHI HAV115HM není známa.

 

Popis produktu HITACHI HAV115HM: 1,5 metrový A/V kabel s koncovkami HDMI a miniHDMI typu samec. HDMI je zkratka anglického značení High-Definition Multi-media Interface. Je to rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvu...  Více informací


HITACHI HAV115HM - popis

1,5 metrový A/V kabel s koncovkami HDMI a miniHDMI typu samec. HDMI je zkratka anglického značení High-Definition Multi-media Interface. Je to rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitálním formátu. Můžže propojovat zařízení jako například satelitní přijímač, DVD přehrávač nebo A/V receiver s kompatibilním výstupním zařízením, jako například plazmová televize. HDMI podporuje přenos videa ve standardní, rozšířené nebo high-definition kvalitě. Rozhraní nezávisí na různých televizních a satelitních standardech, protožže přenṚí nekomprimovaná video data. HDMI je zpětně kompatibilní s rozhraním DVI, použžívaném v osobních počítačích. Zařízení s DVI výstupem tak můžže poskytovat video signál pro HDMI zobrazovací zařízení, zvuk se ale musí přenṚet jinou cestou. Tento digitální kabel poskytuje digitální přenos signálu. Konektory jsou pozlacené 24karátovým zlatem pro optimální přenos signálu. Protožže malá zařízení jako např. HD videokamery umožňují připojení k HDTV, nový standard HDMI 1.3 poskytuje také nový mini HDMI konektor. Tyto konektory jsou menšší nežž klasické a umožňují tak miniaturizaci HD přenosných zařízení.

Výrobce Hitachi
Druh příslušenství Propojovací kabely

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HITACHI HAV115HM užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Dálkové ovladače, Držáky k televizím.