MONSTER CABLE 140467

Cena produktu MONSTER CABLE 140467 není známa.

 

Popis produktu MONSTER CABLE 140467: Kvalitní A/V kabel s délkou 4 metry. Tento kabel vám poskytne spolehlivé spojení pro přenos audio/video signálů mezi komponenty. Pozlacené konektory vytvářejí dokonalý kontakt mezi kabelem a konek...  Více informací


MONSTER CABLE 140467 - popis

Kvalitní A/V kabel s délkou 4 metry. Tento kabel vám poskytne spolehlivé spojení pro přenos audio/video signálů mezi komponenty. Pozlacené konektory vytvářejí dokonalý kontakt mezi kabelem a konektorem, aby bylo zajištěno spolehlivé spojení. Vodiče z vysoce čisté mědi zajišťují při přenosu signálu vysokou přesnost a minimální odpor. Barevné značení konektorů usnadňuje zapojení kabelu do správného vstupu a výstupu.

Monster Cables Products, Inc. je společnost, která vznikla roku 1979, kdy ji založil Noel Lee. Lee si jako audiofil, aktivní bubeník a mimo jiné specialista na laserovou fúzi laboratoře Lawrence-Livermore uvědomoval, že pokud chce uživatel dosáhnout optimálního přenosu dat, je nutné myslet i na do té doby poměrně zanedbávanou věc – kabely. Nemusel být vědec, aby moc dobře věděl, že konstrukce kabelu výrazně ovlivňuje to, jak kvalitně se bude signál přenášet. Ale právě jakožto vědec dokázal vytvořit kabel, který byl absolutně nepřekonatelný, co se týče kvality přenosu - tento model byl pojmenován Monster Cable a okamžitě se stal hitem. Monster Cable fakticky vytvořil novou kvalitativní kategorii kabelů, která byla absolutní revolucí ve světě audia. Dnes je Monster Cable jednou z firem, která definuje celosvětové standardy audio, video, digitálních i napájecích kabelů. Jejich kabely dnes slouží v různých aplikacích mnoha muzikantům, zvukařům, či jen náročným posluchačům – všem, kteří požadují maximální kvalitu, absolutní spolehlivost, perfektní čitelnost signálu, skvělou dynamiku a hlavně žádné nežádoucí zkreslení či ořezání. O unikátnosti a kvalitě Monster Cable svědčí vedle kvanta recenzí spokojených uživatelů a více než 200 mezinárodních či amerických patentů i desítky ocenění, jež tato společnost získala.

Výrobce Monster Cable
Druh příslušenství Propojovací kabely

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MONSTER CABLE 140467 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Dálkové ovladače, Držáky k televizím.