Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > Příslušenství k televizorům >

Sencor Element Miracast Dongle

Sencor Element Miracast Dongle

Cena produktu Sencor Element Miracast Dongle není známa.

 

Popis produktu Sencor Element Miracast Dongle: Zařízení umožňuje jednoduchým způsobem připojit tablet, smart phone a PC k Vašemu televizoru. Díky bezdrátovému přenosu můžete přehrávat multimediální obsah (filmy, videa, hudbu, hry a atd.) na di...  Více informací


Sencor Element Miracast Dongle - popis

Zařízení umožňuje jednoduchým způsobem připojit tablet, smart phone a PC k Vašemu televizoru. Díky bezdrátovému přenosu můžete přehrávat multimediální obsah (filmy, videa, hudbu, hry a atd.) na displeji televizoru, Vaše domácnost se změní v multimediálním jednoduchým způsobem a všechnu zábavu můžete snadno a rychle sdílet s celou rodinou. Dongle je vybaven výstupem HDMI (verze 1.3), napájen integrovaným micro USB 2.0 konektorem. Přenos signálu je pomocí standardu WiFi 802.11 b/g/n. Díky tomu, že dongle funguje jako WiFi extender, je pro připojená zařízení stále dostupný signál z Vašeho WiFi routeru.

Technická specifikace:

- CPU - AM8251
- RAM - 128MB DDR3
- podporuje DLNA, Ezcast, Miracast
- WiFi 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n
- podporuje Full HD video (rozlišení 1920 x 1080)
- rozměry: 87 x 32 x 12 mm
- příslušenství: USB kabel, návod

Podporované operační systémy:
- Android 4.0 a vyšší
- iOS 6.0 a vyšší
- Mac OS 10.7 a vyšší
- Windows XP / 7 / 8 / 8.1 a vyšší

Výrobce Sencor
Druh příslušenství Přenašeče signálu

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sencor Element Miracast Dongle užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Dálkové ovladače, Držáky k televizím.